Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Postán feladott csomag készpén...

Postán feladott csomag készpénzfelvételnek minősül?

Figyelt kérdés

Feladtam a postán egy csomagot, aminek a díját a kártyámmal egyenlítettem ki. Eltűnt 1000 forint a számlámról, és most jöttem rá, hogy készpénzfelvételnek számított a postán a kártyahasználat, amiért a bankom levont 1000 forintot.

Ez hogy lehet? Azt tudtam, hogy csekkeknél ez a szitu, de a többi?????


2014. aug. 6. 23:00
 1/5 anonim válasza:
Hát sajnos a többinél is ez a szituáció. Készpénzfelvétel.
2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Postán ha bankkártyával fizetsz akkor az készpénzfelvételnek minősül (és nem tartozik bele az ingyenesbe). De ezt minden postai ablaknál ki is írják ahol van kártyaterminál.
2014. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanis a postán nem lehet kártyával fizetni, csak kártyával kp-t felvenni.
2014. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

elég sokáig vártam a postán, bámészkodtam eleget, de sehol nem találtam kiírva :(


és a nő se mondta, amikor így kérdeztem, hogy: kártyával tudok fizetni?


na m1, ez volt a tanulópénz

2014. aug. 7. 08:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy igen nagy lehúzás! Sajnos..
2014. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!