Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Paypassról...

Mi a véleményetek a Paypassról? (Azt gondolom, hogy ha eltűnik a kártyád, így sokkal könnyebb róla másnak pénzt levennie róla. )

Figyelt kérdés
paypass, biztonság

2014. aug. 13. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani hogy kérjen PIN-kódot, és ha hagyományos módon fizetsz kártyával akkor sem kér mindig kódot. Így a biztonság semmivel sem változott, illetve annyiban hogy nem kell kiadnod a kártyát a kezedből.
2014. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
5000 HUF ig nem kér PIN kódot.
2014. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sándor G ***** válasza:

Üdv.mindenki nekem az a gondom hogy regisztráltam egy szexoldalon, ....hu-n és megadtam a PAYPAL-os OTP-s bankártya számomat, a 4jegyű Id-vel lejárati idővel együtt, egy Usa oldalra irányitott át cgdpay.com, ha jól emlékszem, és 3napos próbaidőt ajánlottak fel, le is vont 285ft.ot, majd azt írta felugró ablakban, hogy sikeres tranzakció, +3nap próba idő letelte után, tagsága megújjulásra kerül,8299FT, huf, áron,amíg fel nem függeszti az előfizetését,stb.

Továbbá emailben is értesítettek, és azt az üzit kaptam, Az ön bankártyáját diszkréten terheljük meg,a következő leirással, cgxpay.com, cs@icdate.net, szöveggel.

Namost ezt az egész előfizut visszamondtam, egy ügyfélszolgáltatói oldalon chaten keresztül, egy Noel nevü taggal, ami a cég egyik weboldalán van, kihelyezve, mint elérhetőség, aztán gyorsan megnéztem a beállitásaimnál, az adatokat, majd a cgxpay.com oldalon, a Nick név kártya Id. megadása után kiírta hogy inaktív az előfizetésem, állapota.

Akkor most mire számitsak, levonják a lovét, ha pl. jön rá fizetés, pénz? avagy sem?

A fiókomat is töröltettem, 1órán belül.

2015. jún. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!