Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek érdemes ügyvédhez...

Drazsel kérdése:

Szerintetek érdemes ügyvédhez fordulnom?

Figyelt kérdés
2008-ban vettem fel 900,000ft deviza hitelt.a törlesztőm 17000-ft ról 34000ft-ra emelkedett.így már most 2300.000ft-ot törlesztettem.a szerződésben 1,400,000fta vége.és még áprilisig fizetem.

2014. aug. 15. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem forintot vettél fel, hanem devizát. Az lehet, hogy forintban folyósították, de az mindegy. Változó kamatozással vetted fel. Nagyságrendileg jó lesz az, sokat nem remélhetsz az ügyvédtől. Ha gondolod, hogy megéri, fordulj hozzá. De sokba fog kerülni... Olyanhoz menj, aki sikerdíjért vállalja. Amennyit spórol neked, annak valahány %-át megkapja...
2014. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eddig csak azt állapították meg hogy az árfolyamrés tisztességtelen, ez pár tízezres tétel. Amitől ennyire nőtt a törlesztőd az az hogy a frank árfolyama jelentősen megugrott. És emiatt senkit sem tudsz beperelni. Szóval tök fölösleges pereskedni, semmi értelme.
2014. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor marad a törlesztés tovább.
2014. aug. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!