Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nyugdíjfolyósító Igazgatóság...

Nyugdíjfolyósító Igazgatóság küldött pénzt de már megszűnt a jogviszonyom, vissza kell fizetni a pénzt?

Figyelt kérdés

Árvasági ellátást kaptam, de május 21-én fejeztem be a sulit. Ezt az nap jeleztem is a Nyugdíj felé és kaptam is tőlük egy levelet, hogy jogviszonyom megszűnt. Ennek ellenére 6. hóban is küldtek pénzt, amit most visszakérnek tőlem, 15 napom van rá, hogy visszafizessem ráadásul többet is kérnek, mint amennyit kaptam.

Ezt megtehetik? Munkanélküli vagyok (még). Visszafizetni nem tudom. Mi a teendő?


2014. aug. 15. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:

05.21. Utolsó vizsga, az nap bejelentettem.

05.22. Jogviszony megszűnt, de erről csak 07.02-én küldtek levelet.

06. hóra küldtek támogatást (de már megszűnt a jogviszonyom)

Most pedig 8. hóban követelik vissza.


Jogos?

Én bejelentettem, jeleztem, töröltek ennek ellenére valamelyik agyoniskolázott küldött nekem pénzt, most pedig visszakövetelik ráadásul többet....

2014. aug. 15. 16:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg. Bezzeg nekem nem küldtek ezek a f..sztarisznyák, pedig külön jeleztem, hogy szeptembertől MSc-n vagyok, ahova biztosan felvesznek. Sőt azt is írtam, h ha nem, akkor visszafizetem a pénzt.


Erre írták, hogy sry, most meg kajára nincs pénzem.

2014. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!