Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakás törlesztés csökkentése?

Lakás törlesztés csökkentése?

Figyelt kérdés

Szeretnénk lakáshitel kiváltásra hitelt felvenni.

Csak az a gond, hogy amiket eddig találtunk mindenütt az volt a feltétel, hogy a fizetés abba a bankba menjen.

Viszont sajnos én a fizetésemet kézhez kapom!

Van olyan bank vagy feltétel ahol ez nem feltétel?

Ezt most jól leírtam.



2014. aug. 20. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha kéred kötelező utalnia is a munkáltatónak.
2014. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kérhetem, ha nem utalja!
2014. aug. 20. 17:47
 3/8 A kérdező kommentje:

Másik meg, hogy úgy jelent be 8 órába hogy levon a fizetésemből havonta 26 ezret. Mehet az ember feljelenteni úgyis én húzom a rövidebbet. Kifizeti azt a kis büntetőt én meg mehetek! Jobban rá kéne nézni az ilyen munkáltatókra!

De sajnos féltjük a munkahelyünket, mert ha ez se lenne akkor miből fizetnénk a sok fizetni valót.?

2014. aug. 20. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:

A lakáshitel kiváltó hitelek azok számára kedvezőek, akik hitelképessége jó, de ha Te nem vagy 8 órára bejelentve és a béred KP-s, akkor nem fogsz semelyik bankból kedvező ajánlatot kapni.


A bankoknál pont azért részesítik előnyben a számlára érkező bért, mert tisztában vannak azzal, hogy a KP-s bér mögött legtöbbször egy nem túl tiszta munkáltató van (tisztelet a kivételnek) és okkal nem hajlandó utalni a bért...

2014. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bevagyok jelentve 8órába! Feljebb leírtam,hogy jelentett be.
2014. aug. 21. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mennyi a nettó béred?

Van adóstársad is? (Ha igen, neki mennyi a bére?)

Mennyi lenne a kiváltandó hitel?

Van egyéb hiteled is?

Mennyit ér az ingatlan, amin a jelzálog be van jegyezve?

2014. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

van házastársam!

3millió

fizetésem kb 90ezer úgy hogy levon 26ezret és persze túlórákkal, csak ugye kp-ben kapom!

2014. aug. 21. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Házastársadnak mennyi a jövedelme?

Mennyit ér a ház?

A 90E Ft az a nettó béred, az adók levonása után ennyi?

Pontosat akkor lehet tudni, ami pl a NAV adóbevallásodban szerepelt, vagy NAV jövedelem igazoláson kikérhető (Persze ennek csak akkor van értelme, ha már tavaly januárban is ennél a cégnél dolgoztál és rendesen be voltál jelentve)

2014. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!