Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP-nél már nem adnak sima...

Az OTP-nél már nem adnak sima pay pass nélküli bankkártyát?

Figyelt kérdés
Lejárt az otp-s bankkártyám érvényessége, ezért automatikusan küldtek egy új bankkártyát, amely a korábbival ellentétben pay pass funkcióra is képes. A kérdésem az lenne, h "normális" pay pass nélküli bankkártyát már nem is bocsát ki az OTP? Nekem nincs igazán szükségem erre a funkcióra, és veszélyesnek is tartom.

2014. aug. 25. 11:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Olvastam.

Csak kérdeztem. Hátha tudod. Attól még hogy nem sokáig maradsz ott, ha tudod, talán válaszolhatnál.

2014. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A válaszom arra utalt, h mivel már nem maradok sokáig ennél a banknál, ezért ennyire mélyen nem érdekel a dolog, h minden áron, plusz díjakkal (saját fényképes bankkártya) pay pass nélküli kártyát szerezzek, így ennek nem kérdeztem utána, a bankos hölgy sem említette a dolgot. Mivel már nem érdekel, utána sem kérdeztem ennek. Azt hittem kiderült ez a korábbi válaszomból.
2014. szept. 30. 20:11
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát nem.

Mivel hogy a bankos hölgy nem említette, az abból nem derülhet ki, hogy már nem sokáig leszel a bank ügyfele.

2014. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha tudtam volna a választ, akkor azt írtam volna.
2014. okt. 1. 20:26
 15/15 anonim válasza:

A PayPassos terminál használata is ugyanolyan, mintha beírtad volna a PIN kódot. Mivel a kereskedőnek valahogy meg kell tudnia győződnie arról, hogy a tranzakció sikeres, tehát kell hogy legyen banki kapcsolat. Legalább is nem látom az okát, hogy miért ne kellene.


Mondjuk én nem az OTP-nél vagyok, de bármikor, amikor kártyát használtam, azonnal jött az SMS. Mondjuk most jött meg az új paypassos kártyám (ezért keresgélek most a neten a témában), eddig még nem használtam érintés nélküli fizetésre. De majd legközelebb kipróbálom, hogyha tudom.


Azt, hogy valaki levásárolja a kártyádat, megakadályozhatod, hogyha vásárlási limitet állítasz be, így a minden napos kisebb tételeket kártyával, az esetleges nagyobbakat pedig készpénzzel fizeted (elvileg van havi ingyenes kp felvétel), vagy utalod, hogyha olyan számlacsomagban vagy.

Nekem napi 10000-es kártyalimit bőven elég volt eddig.

2014. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!