Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri ennyi hitelt felvenni...

Megéri ennyi hitelt felvenni a Providenttől?

Figyelt kérdés
Nem egy nagy összegre gondolok, a náluk elérhető legkisebbre, 30 000 forintra. Megnéztem a hitelkalkulátorukat, heti 1000 forint 35 héten át. A kamat 4000 forint. Összesen 34 000-et fizetek vissza. Na de, hol vannak itt azok a rejtett költségek? Vagy milyen plusz pénzekkel kell még itt számolnom? Vagy nem kell (providenttől furcsa lenne) és tényleg csak annyit kell fizetni, amennyi le van írva?

2014. aug. 28. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem már a 35 heti ezres is 35000, de mindegy.
2014. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
963 ft....csak kerekítettem.
2014. aug. 28. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:

"Na de, hol vannak itt azok a rejtett költségek? "


Nincsenek. Miért lennének?

2014. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A provident akkor drága, ha valakinek kényelmes a valaga és még egy utalást sem tud beállítani. Azaz: otthoni szolgáltatás.
2014. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
tehát akkor így megéri felvenni. köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. aug. 28. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekik megéri, hogy a sok tudatlan felveszi a 40 akárhány százalékos THM-es hitelüket...
2014. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nevezed tudatlannak azt, aki pontosan tudja, hogy mikor mennyi pénzt kap, és mikor mennyit fizet vissza, és döntött, hogy neki megéri?


Amúgy te esetleg hajlandó lennél adni nekem olcsóbban 30ezer forintot? Vagy mire föl járatod a nagy szád? ;)

2014. dec. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!