Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldre (Anglia) költözés...

Külföldre (Anglia) költözés esetén valóban nem tudják behajtani az adósságot?

Figyelt kérdés
Testvéremék elég sok hitelt halmoztak föl az tóbbi évek során, melyet természetesen nem tudtak fizetni. Végső megoldásként Angliába költöztek, ahonnan egy darabig fizettek, de november óta már nem. Többen mondták, hogy így megúszhatják a fizetést. Igaz ez?

2014. aug. 29. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Unión belül, ha valaki kéri, végre lehet hajtani minden gond nélkül.
2014. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ahoz volt eszük hogy egymás után vegyenek fel újabb hiteleket akkor ahoz is legyen hogy visszafizessék
2014. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó! Ha már arról van szó, hogy leosztasz másokat, akkor tudjál már helyesen írni.


AHHOZ!

2014. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, az osztás tényleg nem érdekel kedves második, ha találsz egy kérdést, mely úgy kezdődik, hogy "Neked mi a véleményed..." na akkor oszd az észt!
2014. aug. 30. 15:56
 5/6 anonim válasza:
Ez attol fugg h milyen tipusu. Ado vagy banki. A bankit nem az ado tipusut nem tudom. Nekem ado tipusu tartozasom van otthon folyamatosan kuldik a levelet de semmit nem csinalnak h itt elerjenek. Bar nem is tudnak rolam semmit h merre vagyok. Ez nem azt jelenti h nem kereshetnek meg. Bar elviekben nem fognak. Csak otthon ne jelntsd be h hova mesz.
2014. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Banki adósságról beszélünk
2014. szept. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!