Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt szeretnék, már meglévő...

Hitelt szeretnék, már meglévő autóra! Hogyan kezdjek bele? Melyik banknál érdemes?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 3millió forintot érő autóm, amit készpénzért vásároltam. Most pedig olyan problémám van, hogy kb.1,5 millió forintra szükségem lenne. De hallottam ilyenről, hogy autót is be lehet hitelezni...és inkább az autóra vennék fel, mint a lakásomra! Szívesen meghallgatok mindenkit, akinek van ezzel kapcsolatban valami információja!

Konkrét Bankok nevének is örülnék! :)



2014. aug. 31. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
csak megjegyzésként: ha nem fizetsz, a lakásod ugyanúgy elveszhet...
2014. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lakás nem az Én nevem van, úgyhogy az szerintem nem veszhet el! De nem azért akarom, felvenni a hitelt, hogy ne fizessem! Vagy, hogy elbukjam az autómat! Hanem pénzre van szükségem.
2014. aug. 31. 21:01
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
2014. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááát, a "hitel" és az "érdemes" nem kompatibilis fogalmak.
2014. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!