Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért von le az OTP már az...

Miért von le az OTP már az első pénzfelvétnél is?

Figyelt kérdés
Sajnos a szerződésben nem az áll, amit előadott nekem a szerződéskötő nő az OTP-ben, hogy az első 2 ATM-ből való pénzfelvét ingyenes, hanem levonnak a kivett pénz mértékétől függően. Az egy dolog hogy a szemembe hazudnak, a fő kérdésem, hogy tudom-e valahogy igényelni, hogy ingyenesen vehessek ki pénzt a bankból havi 2-szer.

2014. szept. 1. 07:49
 1/10 tetro ***** válasza:
83%
Nem hazudnak a szemedbe, csak tájékozatlan vagy. A törvény szerint ingyenes az első két felvétel, ha te külön igényled azt. Gondolom a hömbölgés előtt nem sikerült ennek utána olvasni. És ezek szerint igényelni sem...
2014. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondták, hogy igényelni kell, hanem úgy adták elő, hogy ez automata jár. Tehát igenis jogosan vagyok felháborodva te bankimádó.
2014. szept. 2. 23:58
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát akkor elfelejtette mondani. Te meg elfelejtettél utánanézni a jogszabály adta lehetőségeidnek. Ez volt a tanulópénz.
2014. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetro ***** válasza:
57%

23.58

amikor bevezették ezt a rendeletet, akkor hetekig ez folyt a csapból is, hogy külön kell igényelni, minden hónapban lehet a hónap valahanyadikáig, és következő hónaptól lesz érvényes...

attól hogy téged tájékozatlan hömbölgőnek tartalak, aki a saját butaságát felháborodással palástolja, attól még nincsenek a bankok felé különösebb érzelmeim, de főleg nem imádat...

2014. szept. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tartom saját butaságnak, hogy nem vagyok mindenben tájékozott. A nő úgy adta elő hogy az jár automatikusan, tehát maradjunk annyiban hogy félrevezető volt.
2014. szept. 3. 23:43
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Jár, de egy embernek egy számlára. Mivel akárhány banknál nyithatsz számlát, neked kell megmondani, melyiknél akarod igénybevenni.
2014. szept. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem, kössz.
2014. szept. 4. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Úgy rémlik, de csak rémlik, mintha internetbankon keresztül is lehetne (lehetett anno) erről nyilatkozni.
2015. febr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

Anno még a csapból is az folyt, hogy NYILATKOZNI kell.

Már megint egy analfabéta kretén, aki a saját szellemi nyomorát próbálja a bankokra hárítani...

2015. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amikor ANNO a csapból is ez folyt, akkor még nem volt kapcsolatom bankkal. Az ügyintéző hölgy úgy adta elő h az automatice van, okostojás! És azóta már rendeződött a dolog, mert kiderült h igaza is volt, csak az átállás miatt kellett fizetnem, amit utólag visszaadtak.

Mielőtt lekreténezed a másikat, értsd meg a sztorit rendesen! Kretén...

2015. aug. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!