Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 12 féléves lesz a képzésem,...

12 féléves lesz a képzésem, de csak 5 állami félévem maradt egy másik alap (bsc) képzés miatt. Ha felvesznek államira, és az első 5 félév után átraknak költségtérítésesre, akkor felvehetem a diákhitel kettőt?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy igen, de biztos, ami biztos, szeretnék más megnyugtató(persze csak ha van) választ is hallani.
2014. aug. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Az év semmirekellője:D
2014. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért is?

Tehetek én róla, hogy biológusként nem kellek sehová, így kénytelen vagyok orvosnak-esetleg tanárnak (még nem döntöttem el véglegesen) tanulni..... ezért lennék semmire kellő? :D

Hát ha ez azzá tesz, akkor igen, az vagyok. Persze ettől függetlenül szeretnék választ kapni a kérdésemre. :P


(most komolyan én is menjek külföldre mekisnek, vagy szalag mögé egy gyárba?)

2014. aug. 27. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen felveheted de megérne egy emailt :)

info@diakhitel.hu

2014. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy felveheted.
2014. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felveheted, mivel minden önköltséges hallgató jogosult felvenni. Miután pedig átsorolnak, önköltséges leszel, ugyanis 2012. szeptembere után kezdted meg a tanulmányaid, ami után 3 finanszírozási forma lehetséges: állami ösztöndíjas, részösztöndíjas, önköltséges.
2014. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!