Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angliai, Lloyd's banknál...

Angliai, Lloyd's banknál nyitott bankszámlámat itthonról meg lehet szüntetni valahogy anélkül hogy vissza kelljen mennem UK-be?

Figyelt kérdés
kell hozzá valami biztonsági kód ? Mert semmilyen iratom nincs már meg a banktól. Ott maradt az albérletben.

2014. szept. 3. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

nem vagyok benne biztos de szerintem így nem lehet megszüntetni ahogy nyitni sem anélkül hogy személyesen nem jelennél meg legalább egyszer


külömben bárki más a nevedben megszüntethetné egy levéllel a számlád vagy kiutalhatná a pénzt róla anélkül hogy te tudnál róla

2014. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elvileg meg lehet, kell írni nekik egy levelet, hogy xyz számú accountotad szeretnéd megszüntetni, ha van rajta pénz meg kell adni melyik számlára utalják és aláírni a banknál lévő aláírásmintához hasonlóan

fontos csak akkor szüntetik meg ha nincs rajta tartozás

2014. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat.
2014. szept. 7. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nagyon régi a kérdés, de végül sikerült-e így levélben megszüntetned?

Vagy mi kellett hozzá?


Köszi!

2020. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!