Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál lehetne kedvező...

Melyik banknál lehetne kedvező feltételekkel felvenni 400ezer forint szabad felhasználású kölcsönt?

Figyelt kérdés

Sürgősen kell egy kocsi, ezért vennék fel kölcsönt. Vissza tudom fizetni, van rendszeres jövedelmem, csak nincs ennyim egyben és nem tudok várni pár hónapot mire lesz, mert sajnos most rögtön kell.

Olyanokat néztem, amik 48 hónapra olyan 11-12ezer forint havidíjat mondanak. Forint alapon szeretném fix havidíjjal.


2014. szept. 4. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyit keresel és mióta dolgozol?
2014. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Sokkal jobb nem lesz 48 hónapra.

[link]

De szerintem jobban jársz +3k törlesztővel és -1 évvel.

2014. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Biztos ez? Mostanság sokan felveszik a hitelt, majd sírnak és vonulnak az utcára, hogy jájjj az a mocskos bank... közben egy bank sem ludas, ők azt tették, amit a szerződésben leírtak, át kellett volna olvasni.
2014. szept. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!