Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS! Mit tehetek ha elvette...

SOS! Mit tehetek ha elvette az ATM a bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Rosszul adtam meg többször a pin kódot és az ATM elvette a kártyámat!

mi ilyenkor a teendő?



2014. szept. 9. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Bemész a bankba, és kérsz egy másik kártyát.
2014. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azigen 1. válaszoló :D


Vagy felhívod azt a telefonszámot, ami megvan adva az ATM-nél és elmondod mi történt, vagy egy bankfiókba mész be és ott mondod el. Lehetőleg vagy abba a fiókba amelyiknél az ATM van (ha olyan ATM,h egy fiókba van beépítve), ha nem akkor a számlavezető bankfiókodba. Összeszokták gyűjteni a kártyákat és elküldik a központba.

2014. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A bankban annyit mondtak hogy várni kell vagy 3 hetet amíg visszaküldik a kártyát pestről elvileg! :/
2014. szept. 9. 14:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, mivel összegyűjtik a "benyelteket". Ha új kártyát kérnél, az se lenne kész hamarabb.
2014. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen akkor ha jól értem ezt vissza fogom kapni! :)

És ugye majd nem nekem küldik ki hanem a banknak ha tehát bemegyek érte kelessz valami azonosítás ami alapján tudni fogják hogy az enyém és visszakaphatom majd??

2014. szept. 9. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azigen 1. válaszoló :D "

Miért, mi a baj a válasszal? Bármi gondja is van a kérdezőnek, a bankban pontosan tudni fogják, mi a teendő.

2014. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert az 1. válasz csak tipikus olyan válasz,h "Hmm írok már vmi,h hozzászóljak ehhez is"

Hát én úgy tudom,h általában elküldik a számlavezető fiókodba és majd értesítenek, mert ugye a kártyaszám alapján kitalálják,h te vagy, meg mivel náluk a kártya, így a bankszámlaszámot is tudják. Személyi igazolvánnyal meg tudod azonosítani magad. De ha eddig nem tetted,akk a biztonság kedvéért minél hamarabb hívd fel őket.

2014. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A bankba már bementem és ennyit mondtak akkor most fel kell még őket hívni vagy elég így hogy szóltam illetve megkérdeztem a bankban?
2014. szept. 9. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem elég
2014. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!