Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hamarosan lejár a bankkártyám....

Hamarosan lejár a bankkártyám. A bank oldalán láttam, hogy az a típusú kártya ami nekem van már nem igényelhető. Ilyenkor nálam is automatikusan váltanak az új fajtára?

Figyelt kérdés

2014. szept. 11. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Erste?


szerintem igen, júliustól mindenki NFC chipest kap, érintés nélküli /érintéses, ki hogy mondja.

2014. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik bank?


Ahol a kártyatípusokat felsorolja, gondolom ott van a már nem értékesített kártyák alatt, hogy milyen lesz helyette.


Vagy ha más nem, a bankkártyahirdetményben.


Milyen kártyád van?

2014. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

CIB

Visa Classic

2014. szept. 13. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:

A CIB Visa Classic megszűnt?

Ok, VISA Inspire Dombornyomott van helyette, de ez csak fantázianév.


A dombornyomott Visa kártyák, fantázianévvel vagy anélkül Visa Classicok.


Eddig is dombornyomott Visad volt, ezután is az lesz.

2014. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos az Erste Visa kártyáiban nincs NFC. Ennyit tud ez a gagyi , f0$ xar erste bank. Talán 2030-ra elérik a világ 2012-es technológiai szintjét.


KERÜLNI őket!

2014. nov. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokkal biztonságosabb NFC technológia nélkül. Örülj, hogy van a választékban nem PayPassos kártya is.


Szerintem az lenne a korrekt, ha minden kártyánál el lehetne dönteni, hogy PayPassal vagy anélkül igényli az ügyfél.

2014. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!