Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van lehetőségem hitelt felvenni?

Van lehetőségem hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
18. életévemet már betöltöttem, gimnazista diák vagyok. Van valami olyan pénzügyi ,,segítség" amit igénybe tudok venni?

2014. szept. 14. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miből fizeted vissza?
2014. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz hitelt kapni,azért mert nem vagy hitelképes.

Nincs állandó bevételed, nincs állandó munkahelyed.. Mégis miből fizetnéd vissza???

2014. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gondoltam majd ha munkába állok, a fizetésemből
2014. szept. 14. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előtte kell munkába állnod, és általában fél évig dolgozni, mielőtt bármilyen hitelről elkezdhetsz beszélni a bankkal.
2014. szept. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hitel! Sok ember, még mielőtt egy vasat is keresett volna, már eladósítja magát. Ne tedd! Próbálj meg más úton bevételhez jutni, pl. vállalj munkát, vagy gondolkozz valami vállalkozásban. Ez utóbbi nem csak izgalmas, de messze lekörözheted a "csak tanuló" társaid...
2014. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!