Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel 2 igénylése után...

Diákhitel 2 igénylése után egy hónappal az egyenleg 0, kéne aggódni, mi?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja kötöttem Diákhitel 2 szerződést, és ma van a suliban a szerződésfeltöltésére a határidő. Megnéztem online az egyenlegem, és 0 ft van rajta. Hívtam az ügyfeleseket, de nem vették fel, írtam nekik e-mailt, de nem válaszoltak még. Nem kicsit félek attól, hogy valami nem stimmel, mert ha gáz van, iszonyú szarban leszek. Tud valaki valamit ezzel kapcsolatban?

2014. szept. 22. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Pont ma jártunk hasonlóan testvéremmel.

Mikor kezdted az egyetemet? Mert Diákhitel 2-t, csak önköltséges (nem költségtérítéses!) diákok vehetnek fel. Magyarán, akik 2012-ben, vagy után kezdték az egyetemet.


Tesómnál ez volt a kulcs, lehet nálad nem ez van. Csak egy tipp.

2014. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt te nem is kapod meg,sulidnak küldi a diákhitelközpont,mivel csak tandíjra lehet felvenni.
2014. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A diákhitel 1-esek október 15-én és márc. 14-én kapják meg a pénzt, akik 1 összegben kérték. Esetleg nem így van a diákhitel 2-nél is?
2014. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? nekem még most is 0, bár gondolom azért, mert csak okt 15-én utalják a pénzt a sulinak
2014. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diákhitel kettőt a büdös életbe nem fogod megkapni mivel azt csak tandíjra lehet felvenni és a sulinak utalják nem neked, azt várhatod.
2014. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!