Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért jó az arany / gold...

Miért jó az arany / gold bankkártya?

Figyelt kérdés

A bankomnál éves illetve extra havi díj nélkül igényelhetek most VISA Gold kártyát. Amire azt írják, hogy egy prémium bankkártya amivel itthon is és külföldön is rengetek prémium szolgáltatást vehetek igénybe....

Milyen prémium szolgáltatásokat lehet igénybe venni? Erről sehol semmit nem találok.... vagy csak villogásra való?



2014. szept. 29. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg a banktól? Vagy a google-tól:

[link]

2014. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezen túl vagyok... a google -n sem találtam sok konkrétat...


"kinek ajánljuk? akinek fontos, hogy dombornyomott bankkártyája legyen, és hogy a bankkártyához utasbiztosítás is tartozzon

aki olyan bankkártyát szeretne, ami a kártya fizikai jelenléte nélkül is használható vásárlásra"


Ezt végkép nem értem: "aki olyan bankkártyát szeretne, ami a kártya fizikai jelenléte nélkül is használható vásárlásra" Fizikai jelenléte nélkül??? Bemondom a pénztárnál, hogy nekem biza aranykártyám van és ezzel rendezve van a fizetés??? :)

2014. szept. 29. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai jelenlét nélkül = az interneten
2014. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!