Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az szégyen, nevetséges ha egy...

Az szégyen, nevetséges ha egy 18 éves lánynak nincs bankszámlája?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

De azért ilyen idősen már érdemes lenne nyitni egyet.

2014. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Félig meddig van, csak úgy, h a kisebbik öcsémel együtt aki még nem értene hozzá! Az ösztöndíj sporolt pénz oda megy! De ezt anyum kezelte most ahogy kapok ösztöndijat igy en is kezelhetem a rám eső részét! De en most nem akarok sajátot majd később! Am pedig ugy egyeztem meg anyumal h ha látja a penzforgalmam es látja h nem költöm el drogra meg hülyeségekre akkor csinálunk nekem egy különt!

Sztem ez korekt! Szerintetek?


Am ma összefutotam a fönökömel akinel dolgoztam nyáron és kerdezte h van e már bankártyám és ki nevetett h nincs, meg h majd figyeljem meg mikor vesz le anyám a pénzt a közösröl! :O enyhen szarul eset h ki nevetet ezért! :/

2014. okt. 1. 17:15
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

A fonokod akarmilyen bunkon is adta elo, nem beszelt teljesen hulyeseget. A sajat keresetedhez senki masnak ne adj ellenorzes nelkuli hozzaferest, meg ha a szuleid is azok. Sok csunya csaladi veszekedes targya volt mar az ilyesmi, ne akard te is.


Amugy felsz valamitol, hogy nem akarsz sajat szamlat? A ocsed meg anyukad lehetnek egy szamlad, de te, foleg ha mar onallo kereseted van, nem artana ha a magad ura lennel ilyen tekintetben is.

2014. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Még tanulok, csak nyaron szoktam dolgozni kicsi pénzért!

Felek atoll ha beraknak egy öszeget azt a kezelesi költseg meg az ilyenek el vinnék! De ithon se merem hagyni mert vki betör elviszi, vagy mit tudom én!

Anyim meg nincs h lekötesem! :/

2014. okt. 1. 17:22
 5/13 anonim ***** válasza:
17%
Ne aggódj, ha még be is törnek, nem az lesz az első dolga a betörőnek, hogy pénz után fog kutatni :D De igazad van, biztosabb az, ha számlán van. Havi kb 500 Ft-ot szerintem meg kibírsz, nem vészes.
2014. okt. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Anyumék most 2 ezer forint körül fizetnek! :/
2014. okt. 1. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen célra tényleg felesleges! Ez nem cikiség kérdése!


A főnököd megy egy belevalő f&$zkalap, aki le se tudja magáról tagadni.

2014. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyiss junior számlát.Ingyenes amíg tanulsz (általában ahol 25 éves korig)Nekem is van 2 is.1-iket csak paypalra használom.
2014. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 neked nem kell fizetni kamu dolgokat, csak mert nekem ismerösöm azt mondta h kezelési dijat atoll még levonják csak más néven! :/
2014. okt. 1. 20:46
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem nincs ilyen.Sőt ha levonnak 0,01 centet a számláról még azt is visszautalják.Az 1-ik számlám az OTP-ben van a másik a CIB-nél.Egyik helyen sem kell fizetnem.Rejtett költségeket sem.De szerintem menj be és érdeklődj.Fél óra alatt el tudod intézni számlanyitással együtt.Az sem gond ha nem használod.Csak legyen rajta vmennyi pénz.Az OTP-sen nekem jelenleg kb 3€ van.A nagy összegeket szándékosan nem azon tartom (paypal miatt), oda csak utalok ha kell vmi.(az utalás is ingyenesen zajlik országon belül ezeken a számlákon)
2014. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!