Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért kapok 2 különböző...

Géza028 kérdése:

Miért kapok 2 különböző banktól is SMS eket, mikor egyikhez sincs semmiféle közöm? A héten előfizetéses lettem és a zsámom megváltozott, ez azóta van.

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akié előzőleg volt a számod, annak küldözgetik a bankok az SMSt.

Írj nekik e-mailt, hogy egyeztessék az ügyfelükkel a telefonszámot, mert te nem vagy ügyfelük.

2014. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, csak az új vezetékes számommal. A korábbi sok zaklató hívás miatt ezt már eleve letitkosíttattam, de ennek ellenére fél éven át zaklatott a magyar Cetelem Bank, és mindig egy általam ismeretlen embert kerestek. Elmondtam szépen, elmondtam csúnyán, hogy nem én vagyok az, kiabáltam, veszekedtem, humorosra vettem, bármit tettem, hívtak és hívtak újra. Végül az segített talán, amikor a központi ügyfélszolgálatukra is betelefonáltam, és követeltem, hogy hagyják abba, meg fenyegetőztem, hogy az adatvédelmi biztoshoz fordulok. Csak ez után maradtak abba a hívások.
2014. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!