Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ugy kötsz Fundamentát hogy...

Ha ugy kötsz Fundamentát hogy online intézel mindent még a szerződést is futár hozza az ugy valós lehet?

Figyelt kérdés
ők ajánlották ezt neten vissza hivást kértem és azt ajánlották ha 3hónapig fizetem 13000ezrével akkor aztán kapok 2,5millió forintot használt lakás vásárlásra!persze most az induló költség 65ezer ft..amit a futárnak kell kifizetni!!ha valaki kötött már ilyet kérem válaszoljon köszönöm előre is..

2014. okt. 4. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

"ha 3hónapig fizetem 13000ezrével akkor aztán kapok 2,5millió forintot használt lakás vásárlásra".


Azt is megbeszéltétek, milyen feltételekkel kapod meg a 2,5M Ft-ot?


Pl beszéltetek róla, hogy milyen értékű ingatlan fedezetet kérnek?

Tisztáztátok a hitelképességedet és azt, hogy szükséges-e adóstárs?

A hiteligényléssel kapcsolatos további költségeket is elmondták?

Mit takar a 65.000Ft-os induló költség? Hány éves megtakarítási szerződést ajánlottak? Melyik típusút?

2014. okt. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valósnak valós, de ezt a megoldást olyanoknak javaslom, akiknek már van lakásszámlája és képben vannak a termékkel kapcsolatban. Neked célszerűbb lenne személyi bankárral intézned, akit szintén kérhetsz a honlapon keresztül.
2014. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!