Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hiteles autó eltünt (6 éve) a...

Hiteles autó eltünt (6 éve) a tulajtól időközben végrehajtják, most megkerült az autó mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Apukám a nevére vett egy autót a nővéremnek persze hitelre,úgy volt a nővérem fizeti.Időközben megromlott köztük a kapcsolat és eltűnt az autóval együtt 6 éve nem tudunk semmit róla.Persze az autót nem fizette a bank végrehajtotta és vonják az apukám fele nyugdíját emiatt.Rendőrségi körözés nem volt mert apukám nem jelentte fel.Most kaptunk egy telefont hogy ez az autó ott áll valahol és menjünk érte,de se kulcsunk se forgalmink nincs,próbáltuk a rendőrséget hívni,senki nem tud semmit csak azt mondják vigyük el.A bank közölte írásban közöljük mit szeretnénk... ?????Nem értem az egészet végrehajtják maradhat nálunk az autó?én úgy gondoltam hogy kapnak rajta és mennek is érte,de nem nyilatkozzak mit szeretnék?!
2014. okt. 7. 13:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!