Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudom aktiválni az...

Hogyan tudom aktiválni az újonnan kapott CIB es bankkártyámat?

Figyelt kérdés

Az van, hogy próbáltam telefonon, ott valami titkos jelszót kér. (olyanom nincs)


Próbáltam neten, de a papírokon szereplő HÁROM különböző ügyfélazonosítóból egyet sem fogad el.


Próbáltam személyesen... ott (fél óra baszakodás után) felhívták a figyelmemet, hogy lejárt a személyim, nem tudom aktiváltatni... váltsam ki és menjek vissza.


Igen ám, de hogy a fenébe, mikor a számlámon van egy marék aprót leszámítva minden pénzem.


Marha jó fejek, napok óta szerencsétlenkedek ezzel a szeméttel, nem tudok hozzáférni a pénzemhez, emiatt személyit se tudok kiváltani... konkrétan ülnek a pénzemen, használják, levonogatnak belőle, míg én azon parázok, hogy mikor igazoltatnak és büntetnek meg.

Meg az sem mellékes, hogy rezsit is szeretnék feladni, meg enni valamit.


Bezzeg ők szinte napi szinten vonogatnak le mindenféle indoklás nélkül párszáz forintokat... a hónapban már négyezret... nekik lehet én meg dögöljek éhen?


Baromira kezdik felcseszni az agyam... valami ötlet, hogy hogy lehetne ezt megoldani minél hamarabb?



2014. okt. 10. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye, de könnyű a bankot okolni. Lejárt személyivel nem lehet ügyet intézni. Nincs készpénzed? Rohadtul a te bajod, miért foglalkozzanak ők a te nyomoroddal? Nekik meg van adva, hogy érvényes személyivel tudsz ügyet intézni, ezt nem tudod teljesíteni. Hol a probléma? Ők a hülyék vagy te? Elárulom, te.
2014. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudod a kártyád PIN kódját? Ha igen, akkor irány az első CIB automata, kérdezd le az egyenleged, az is aktiválja a kártyát.
2014. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tény, hogy én voltam a hülye, ezt nem is vitattam, tököm se gondolta volna, hogy lejárt az a szar... nem nézegetem, viszont nem fér a fejembe, hogy mi közük van ahoz, hogy lejárt-e a személyim vagy nem.

Más ember lettem tőle, vagy megváltozott bármi adatom? Nem.


Nem is értem miért tud egyáltalán lejárni, semmi változó adat nincs rajta...


Mindenesetre sikerült megoldani telefonon végül.

2014. okt. 11. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!