Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csdaládon belüli több fizetés...

Csdaládon belüli több fizetés letiltás mellett lehet a családi házat árverezni? Mert én úgy tudom vagy az egyik vagy a másik.

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hát
2014. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos rosszul tudod.


Ha több milliós, több tízmilliós tartozásról van szó, és csak a letiltásból akarná behajtani, az 20 év, vagy több is lehet.

Bár nem tudom, mennyit kerestek, de ha mindketten 100 ezer körül, akkor abból a végrehajtónak csak havi 66 ezre van, ami nem sok.

Egy 10 milliós tartozás (ha nem számolunk a kamatokkal és egyéb költségekkel), így 12,5 év alatt lenne kifizetve.

De van ennél magasabb tartozás, és alacsonyabb fizetés.

Nekünk egy végrehajtó mondta egyszer, hogy ő nem jótékonysági intézmény. Ebben minden benne van. :(

Ő nem fog 10-15 évig várni a pénzére, enki az a lényeg, hogy minél hamarabb hozzájusson.

2014. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hál istennek nem rólam van szó,csak egy ismrősömnek érdeklődtem meg ezt.
2014. okt. 17. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!