Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyát használók! Van...

Bankkártyát használók! Van sms értesítőtök? Mennyi a költsége nálatok?

Figyelt kérdés

Főleg akik átlagos mértékben vagy aktívan használják a kártyájukat!


Havonta mennyibe jön ki?

Illetve van havi díja? Vagy "csak" darabdíja? Mennyi?



Több banknál is lehet találni egész jó számlatípusokat még mindig. Viszont az sms szolgáltatás tényleg nagyon drága. Megtöbbszörözi a banki költségeket.


Nálatok hogy van ez?


Légyszi bankot és számlacsomagot is írjatok. Csak úgy van értelme! Illetve, hogy miről is jön sms!


Köszönöm!



2014. okt. 20. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nagyon megdrágítja a költségeket, én ezért nem is igényeltem eddig. Most a bankköltségem nulla, ha kértem volna SMS-t biztosan elment volna párszáz forint.


A Gránit Bankban vagyok egyébként és ott pont most vezettek be elsőként egy olyan szolgáltatást, hogy nem SMS-t küldenek, hanem okostelefonra kell telepíteni egy alkalmazást és azon keresztül küldik az értesítéseket, ami teljesen ingyenes. Csak akkor küldenek SMS-t ha valamiért nem vagy a netre kapcsolódva. Ez egy elég jó dolog szerintem.

2014. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megkérdezhetem a számlacsomag nevét?

2014. okt. 20. 09:20
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam OTP juniornál 11 forint sms-enként
2014. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Megkérdezhetem a számlacsomag nevét?"


Még a működésük elején nyitottam számlát, ezt a nagyon kedvező csomagot már nem értékesítik, de egyébként ez az üzenetküldő szolgáltatás szerintem minden mostani számlacsomaghoz ingyenes. Nézz szét a honlapjukon, hogy milyen számlacsomagok vannak, szerintem még most is a legolcsóbbak között vannak.

2014. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OTP Prémium plusz, első 50 sms ingyenes utána 20 forint körül.
2014. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

van, benne van a havidíjban

cib kártyázó maximum

2014. okt. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha az SMS kölsége számít, akkor már baj van.


Az SMS-re szükség van, be kell kalkulálni az életvitel rezsiköltségébe. Hasznos szolgáltatás, ezzel kell élni.


azt írod: az sms szolgáltatás tényleg nagyon drága.Megtöbbszörözi a banki költségeket.


egyszerű, nem kell kérni.


egyébként hülyeséget írsz.

2014. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg tudod mondani, miért írok hülyeségeket szerinted?
2014. okt. 21. 13:58
 9/10 anonim ***** válasza:
" SMS-re szükség van, be kell kalkulálni az életvitel rezsiköltségébe. Hasznos szolgáltatás, ezzel kell élni. " évekig megvoltam nélküle, most is csak azért van, mert jár a csomaghoz - azért 50-60×25 Ft egy hónapban nem kevés pénz az
2014. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Budapest Banknál 450ft a mobilbank ára. Lényegtelen a számlacsomag, mert mikor másikban voltam, akkor is ennyi volt bő tíz éve, meg most is annyi, nemrég igényeltem újra.

Minden számlamozgásról küld értesítést. Ha érkezik pénz, ha megy pénz, vásárlásról... Kivéve ha ők vonják le a saját részükre a számlával kapcsolatos havi költséget.

Egyébként valami zéró csomagban vagyok, nem tudom a pontos nevét, de nem igen van semminek sem díja.

2015. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!