Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek az normális ha az...

Szerintetek az normális ha az OTP kiad egy Bankkártyát amit szépen kifizetsz de nem működik rajta a PayPass és erre azt mondják vegyél újat?

Figyelt kérdés

Nem az lenne a normális ha már szarul gyártják le akkor kicserélik, nyilván az ő hibájukból nem működik...

Erre azt mondják, attól még a kártyát lehet hasznáni szóval fizessek a cseréért...

Mert elvégre mindenhol úgy működik hogy ha az árú selejtes akkor még te fizess hogy újat kapj nemde...


Arról nem is beszélve hogy az Online ügyfélszolgálaton kérdeztem mit tegyek, erre beküldtek az egyik fiókba ahol egy óra ácsorgás után azt mondták fizessek ha kell a funkció... EZ SZERINTETEK NORMÁLIS???



2014. szept. 11. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

fogyasztóvédelem...

ha fizettél érte és nem működik kötelesek minimum kicserélni a saját pénzükön

az nem kifogás hogy de hát a mágnescsík működik

2014. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ez kb olyan lenne mint ha megvennél 1 tv-t amin van 1-2 év garancia és amikor kibontod bekapcsolod észreveszed hogy nincs rajta hang, csak a kép megy, a boltban sem mondhatják azt hogy jaj de hát a kép megy, vegyél újat ha hallani is akarod


menj be megint a bankba és fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel meg az RTL klub-al, ha így sem adnak másikat INGYEN akkor meg jelentsd fel őket meg szólj az RTL-nek.

2014. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell az OTP-nél számlát nyitni.

Szerencsére én már 10 éve megszabadultam ettől a banktól.

2014. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ugynígy jártam csak nekem a kártyát nem fogadta el csomó helyen meg nem adta ki a pánzt.és pőrkártya díjat számoltam ott is hagyom őket nemsokára tolvajok
2014. szept. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem simán kicserélték. Ki kell fizetned a cserekártya díját, mert csinálnak neked egy újat, és nem veszik el a régit, hogy nem paypassos módon, de addig is használhasd, amig az új elkészül. Ha az új kártya elkészülte után beviszed a régit leadni akkor írsz egy kérvényt simán a4 papir, odaadod az ügyintézőnek, hogy hibás kártya miatt kérted a másikat, és kéred, hogy irják jóvá neked a kártyadijat. 1-2 hét és megcsinálják. Nekem is volt ilyen egyszer a chip döglött be egy év használat után, egyszer meg a paypass.
2014. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez normál esetben úgy zajlik, hogy a nem működő bankkártyát vissza veszik az ügyféltől és az egy évre előre levont kár

tyadíj fennmaradó időarányos összegét jóváírják a számlán. Ezután felvesznek egy elektronikus reklamációt hogy a cserekártya díjmentes legyen.

2014. szept. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

már miért fizetnék egy fillért is azért mert ők elrontanak valamit, alapból nem azért fizetek éves díjat, meg kátryadíjt meg anyám se tudja mi után fizetek még, hogy ha valamit szarul csinálnak meg még az után is én fizessek...


Komolyan, nyitok egy műszakicikk-boltot, és ha valami elromlik majd megmondom hogy lehet venni helyette újat...

2014. szept. 29. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnalom ha nem ertetted meg a lenyeget...ez mar nem az en problemam...potkartyat kell rendelni ua a lejarattal es meg kell reklamalni, igy elengedik a koltseget...
2015. máj. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Horváth Attila11 válasza:

Én is így jártam...... csak az OTP szép kártyával!!

Érdekessége a dolognak hogy idén nyaralás utolsó napján már nem működött, haza jöttem bementem a maffiához 1800 pénzért újat csináltak, nem sokkal később kiküldték aktíváltam az új kártyát persze ki is próbáltam és semmi mintha a régit küldték volna ki!!

Teljesen használhatatlan!!

2021. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!