Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sepa átutalás mennyi idő?

Sepa átutalás mennyi idő?

Figyelt kérdés
Azt olvastam 1-5 munkanap. Gyakorlatban neked hogy szokott ez kinézni?

2014. okt. 26. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
1-2 munkanap.
2014. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Cég és cég között többnyire 1 munkanap (másnap dél körül) szokott megérkezni. De valószinűleg számít a másik bankja is, mert van ahonnan viszont 2 (munka)nap. Több nem szokott lenni, de a hivatalos valóban 1-5 munkanap.
2014. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. okt. 31. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:

1-5 munkanap a valóság.

Ha euró országból/bankból délelőtt kb 9 előtt indítod az utalást, akkor még aznap megérkezik a címzetthez.

Egyébként másnap valamikor érkezik meg.

SEPA utalásnál a központi bankból indul az utalás a célbankhoz, a központi bank utalja végül.

2018. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sziasztok. Tudna nekem segíteni valaki abba, hogy pénteken 12 órakor utaltam sepa utalás volt. Az varhatoan mikorra érkezik meg magyar számlára? Előre is köszönöm
2022. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várhatóan EUróövezeten belül még aznap megérkezik a címzett bankszámlája
2022. márc. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
magyar devizáról magyar devizaszámlára mennyi idő?
2022. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!