Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Levetettem egy csomo penzt a...

Levetettem egy csomo penzt a bankkartyarol mit tegyek hogy vissza hozzam?

Figyelt kérdés
Vettem csomo cuccot a steamon és levette az osszes penzt mit csinaljak hogy vissza rakja?

2014. okt. 28. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Vásároltál, ami pénzbe került. Nem adja vissza senki.
2014. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt ugye szoftvereket lehet venni? Mit vettél?

Az a baj a szoftvervásárlással, hogy ha megvetted, akkor nem sok helyen "veszik vissza", vigyázni kell vele. Ha mondjuk az ebayen vettél volna valami tárgyat ott írsz, hogy ne postázzák vagy utána eladod, de itt?


Rákeresgettem, a steam hajlandó bizonyos esetekben visszafizetni:


Térítenek, ha nem vagy elégedett a játékkal (mondjuk ha vettél 15 játékot és mindegyiket ilyen címszóval dobnád vissza, biztos leesik nekik mi a helyzet)


[link]



Vagy ha kiskorú vagy, akkor a szüleid nevében lehet visszaigényelni:


[link]

2014. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk a Steam a Valve tulajdona, nem Apple, így a második szerintem nem vonatkozik.
2014. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!