Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ad a bank 3-4 millió HUF...

Ad a bank 3-4 millió HUF lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Van 13 millió forintom, a lakáshoz kellene még 3-4.


Adóstársam és ingatlanfedezetem nincsen.


Így is kaphatok hitelt 7-8% THM-ig?


2014. okt. 28. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Fizetésed van?
2014. okt. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ingatlanfedezeted lesz, a 16-17 milliós lakás
2014. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ingatlan fedezet a megvásárolandó lakás lesz, de megfelelő nagyságú jövedelemmel is rendelkezni kell egy lakáshitelhez.
2014. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, van. > br. 300e HUF.


És ez esetben az is lehetséges, hogy 1-2 éven belül kifizetem a banknak a teljes összeget? Ilyenkor a fennmaradó kamatot is ki kell fizetni? Pl ha a szerzôdés szerint 5 évre vettem fel 7%-ra..

2014. okt. 29. 03:41
 5/7 anonim ***** válasza:

A vásárolt lakás lesz a fedezet.

Ilyen fizetésre, ennyi önerővel tuti meg fogod kapni.


Persze, kifizetheted hamarabb. Ilyenkor nem kell az 5 éves kamatot kifizetned, ki fogják számolni időarányosan. Lesz viszont díja a végtörlesztésnek, nem is kevés. Nekem a kb. 700 ezres hitelemre 30 ezret mondtak, ha egyben kifizetem. Neked akkor a milliókra 1-200 ezer között lehet. Ki van ez találva, hogy a bankok jól járjanak. Nem kamatként, hanem más néven, de kifizeted nekik azt a pénzt.

2014. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben olyan egyedi hitellehetőségekre is jogosult lehetsz, ahol végső soron a hitel kamatmentes. Ehhez kétfajta állami támogatást kell igénybe venni. Ha érdekel ez a megoldás, szívesen megmutatom, mit kell hozzá tenni.
2014. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kig az előzőhöz. Jó bankválasztással megoldható, hogy egy lakáshitel idő előtti végtörlesztése díjmentes legyen.
2014. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!