Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy nyertes OTP gépkocsinye...

Ha egy nyertes OTP gépkocsinyeremény betétet a 30. nap után váltanék be, és megkapnám az autó értékét, rosszabbul járnék mintha elhoznám az autót 30 napon belül?

Figyelt kérdés

Van egy 5.000 Ft-os nyeremény betétem, viszont a pénzre nagyobb szükségem lenne mint az autóra, ezért foglalkoztat.


Tudom hogy az esély minimális, de hát ... optimista ember vagyok :D



2014. nov. 4. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi neked rosszabbul járás. A 30. nap után az alapárat fizeti ki az otp. De azt levonás nélkül. Ha az autót választod, akkor az összes járulékos költséget neked kell fizetned.
2014. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az alapár az autó árát jelenti, amennyiért meg is vásárolhatnám?

Vagy mit vonnak le belőle?

2014. nov. 4. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyes voltam: ha mondjuk nyersz egy szuzukit, kapsz mondjuk 1,5 millió forintot (ez csak példa, nem tudom pontosan) kézhez vagy számlára utalják. Ha magát az autót választod, akkor 1,5 millió forintért nem kapsz szuzukit, mert különböző címeken felszámol még a szalon költségeket. Ezeket írtam járulékos költségként, mert együtt járnak a vásárlással, részleteket meg nem tudok.
2014. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül elküldtem. Felmegy a másfél millió 1,7 millióra, akkor a kétszázezer forintot neked kell állni, mert az otp csak az "alapárat" adja.
2014. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!