Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankszámlaszámomról kellene...

Bankszámlaszámomról kellene kivonatot vinnem a munkáltatómnak. Lehet ezt neten keresztül intézni? Vagy személyesen a bankban kiadnak ilyet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A bankban adnak neked, igen.
2014. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. nov. 5. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A netről is tudsz nyomtatni magadnak, ha van netbank hozzáférésed.
2014. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
A bankszámlaszámod rajta van a szerződésen, amit a bankkal kötöttél. A munkáltatónak ez elég. Kétlem , hogy a munkáltatónak mi szüksége lenne (azaz nem egészen értem, hogy mire kellene) bankszámla kivonatra.
2014. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekik csak a számlaszámom kell, hogy majd mire utaljanak, ehhez kell valami hivatalos irat. Az a baj, hogy a bankkal kötött irataim jelenleg máshol vannak, mint ahol én tartózkodom. Holnapig nem tudom megszerezni sajnos.

Ezért érdekelt, hogy a banktól kapok-e ilyet, ha holnap bemegyek személyesen.

2014. nov. 5. 21:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Van egyébként netbankom is, de ott csak olyat találtam, ami a bankszámlám kivonata. Azt nem kötném az orrukra mennyi pénz van rajta, és milyen tranzakcióim voltak.


Nekem csak a bankszámlaszámomról kellene egy hivatalos dokumentum.

2014. nov. 5. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális munkahelyen csak bediktálod a számlaszámod és ennyi. Semmi közük a bankszámlakivonatodhoz, sem a szerződéshez. Csinálj egy olyan képernyőképet, ahol együtt látszódik a neved és a számlaszámod, esetleg a címed, de más semmi, és vidd azt.
2014. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!