Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem áruhitellel vettem...

Cetelem áruhitellel vettem egy terméket. Nem aktiváltam. Most küldik a felszólítást, hogy fizessek be valamilyen plusz díjakat a kártyára. Ez mi? Volt ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
Cetelem áruhitellel vettem egy terméket. Mondta az eladó, hogy hitelkártyát kapok mellé, de ha nem aktiválom, akkor nem lesz vele semmi dolgom. Most meg havi szinten küldik a kb 3000 forintos csekket.. Amiről szó sem volt. Állítólag kártya biztosítási díj meg egyéb költség. Segítsen valaki , akinek már volt így dolga a Cetelemmel. Köszi.

2014. nov. 11. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A kártyáért fizetni kell. Ha nem aktiválod, az csak annyit jelent, hogy nem vásárolhatsz vele, vagy nem vehetsz fel vele pénzt. Jogosan kérik a kártya árát + a havi törlesztőrészletet.
2014. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérjük, kérdésével forduljon bizalommal bankunk online ügyfélszolgálatához, a

[link]

oldalon, és visszahívjuk Önt. Ügyintézőink segítségére lesznek minden kérdés megválaszolásában.

2014. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!