Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnék ennyi hitelt...

Hogy tudnék ennyi hitelt felvenni?

Figyelt kérdés
Szeretném átvállalni édesanyám hitelét úgy hogy lehetőleg a saját bankomnál(OTP) vennék fel annyi hitelt amivel ki tudom fizetni az övét. A gond az hogy minimál béres munkám van. Édesanyámnak 110 körüli fizetése van néhány hónapja. Az én fizetésem mellett normál esetben gondolom nem tudok nagyobb összeghez hozzájutni. Javítsatok ki ha tévedek. Szóval szükségem lenne egy kezesre/ adóstársra. Lehetne ez édesanyám, vagy a hitele miatt ez nem valósítható meg? 1.700.000 -at kellene felvennem. Előre is köszönöm a segítséget. 21/L
2014. nov. 12. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Téged se az eszedért szeretnek... Odadod neki a pénzt és láss csodát, helyette fizeted.
2014. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, habár nem ártott volna elolvasni a kérdést rendesen.
2014. nov. 12. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, necces. Az a legjobb, ha bemész az OTP-be, és megkérdezed, hogy mik a lehetőségek.
2014. nov. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
Csak úgy elrettentsésképpen: jól értem, hogy egy ~65000-es fizetésből te bevállalnál egy 40-50000-es törlesztőt?
2014. nov. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A "hitelcentrumnak" ahol most a hitel van 2 irodája van az országban, jó messze tőlünk, nehéz velük felvenni a kapcsolatot. Én OTP-nél vagyok, őket azért sokkal könnyebb elérni. Egy háztartásban vagyunk édesanyámmal, tehát ha az én fizetésem mellett van még bevétel, így be merem vállalni. 2 év alatt le szeretnénk tudni a dolgot. Én azzal hogy kockáztatok és nevemre veszek egy hitelt azt érem el hogy nevemre kerül a ház ami nem is kicsi. Magyarán poton pénzért lenne egy házam.
2014. nov. 12. 18:53
 6/10 anonim válasza:
De ha kirugnak, mindketten utcara kerultok.
2014. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hozzászóló úgy értette, hogy ne vegyél fel újabb hitelt, hanem a te fizetésedből fizessétek. Végül is így ugyanott vagytok. De ha a házra hajtasz, az más.
2014. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" 2 év alatt le szeretnénk tudni a dolgot"


Ahhoz, hogy 2 év alatt letudj egy 1,7M-s hitelt kb. 70-75e forintos havi törlesztőrészleted lenne.


Te saját bevallásod szerint 60e ft-ot keresel - akkor mégis hogyan?! Meg ilyen feltételekkel bank sem fog adni...

2014. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xeniah válasza:
Miért nem írsz egy szerződést anyukáddal, miszerint te fizeted az ő hitelét, a lakás meg a nevedre kerül?
2014. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt így azért nem szeretnénk mert jó lenne normális bankhoz átkerülni.
2014. nov. 20. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!