Tudna-e valaki segíteni abban, hogy a kamat visszafizetéses ügyintézéssel kapcsolatban hol lehet érdeklődni megszűnt/felszámolt pénzintézet jogutódja után? Credit Service Zrt. -ről lenne szó, és ha valakinek van valami információja róluk, szóljon!

Figyelt kérdés

2014. nov. 13. 18:03
 1/2 Szviktori válasza:

Sajnos én is ugyan ezzel a dologgal küzdök. Ezt az információt kaptam:

A Credit Service zrt. felszámolás alatt,az elszámoltatási igénnyel a Pénzügyi Stabilitási és Felszámoló Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társasághoz kell fordulni! 1071 Bp. Damjanich u.11-15. Tel: +36-1-321-0116.

Azonban a telefont nem veszik fel. Írtam e-mailt, küldtem faxot, végül holnap bemegyek személyesen, bár nem tudom, hogy van e egyáltalán ügyfélszolgálatuk... Amennyiben megtud valamit, kérem jelezze, én is ezt fogom tenni.

Üdv, Viki

2015. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves Viki!


Sikerrel jártál? Szeretném en is utolérni a credit service-t vagy az esetleges jogutodját, de egyszerűen lehetetlen telefonon vagy emailben....

Sikerült személyesen intézni valamit? Érdemes elindulnom?

Válaszodat előre is köszönöm:


Kata

2015. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!