Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Előfordulhat, hogy az új...

Balanus_concavus kérdése:

Előfordulhat, hogy az új bankkártyát később küldik, mint a pin kódos kártyát, levelet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom először a kártyának kellett volna megjönnie, de azt még nem kaptam meg, azonban a pin kód már megjött a mai nap és az ahhoz csatolt levélben is úgy fogalmaz a bank, mintha a kártyának már meg kellett volna jönnie. Várjak még, vagy jelezzek a banknak? 10 napja igényeltem egyébként az új bankkártyát és bankszámlát.

2014. nov. 21. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a fiokban kell atvenned a kartyat
2014. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A PIN-t küldik levélben, a kártyát ott kell személyesen átvenni aláírás ellenében
2014. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig levélben küldik meg a kártyát és később a kódot. Érdeklődj a Banknál, ott megtudják nézni, hogy kiküldték-e?
2014. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én bankom kb 1 héttel előbb postázza a pint, mint a kártyát, teljesen normális jelenség
2014. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ellentmondásos lett a dolog végül, a telefonos ügyintéző azt mondta, hogy a bankkártyának előbb meg kellett volna érkezni, csináltassunk pótkártyát azon nyomban, mondtam, hogy várnék még. Bementem a helyi bankfiókba, az ottani ügyintéző azt mondta, hogy teljesen természetes, várjunk jövő hét elejéig.

2014. nov. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!