Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Akinek nagyon sok készpénze...

Akinek nagyon sok készpénze van és valamiért nem teheti a bankba, az mit csináljon ha eljön a régi bankjegyek cseréje?

Figyelt kérdés
Több vállalkozó ismerősöm is küzd ilyen problémával. És rájuk senki sem gondol :(

2014. dec. 6. 19:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Az a a vicces, ha nem lenne a bankjegycsere, akkor gondja se lenne. Hogy nincs jó válasz a kérdésre? Nem tudom, hátha a következő napokban valaki ad választ.
2014. dec. 6. 21:40
 22/35 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Nem, nem az a vicces, hanem az, hogy s. egg h. ülye.

Fogja a szatyor pénzt, elmegy minden létező bankba és kicserél egy keveset(pl fél milliót). Így nem lesznek kérdések.

Ja, hogy neki ez is tetemes plusz kiadás? Akkor valóban nincs jó válasz.

2014. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ok akkor világos leszek. Azzal az összeggel amit mondtál a szatyorban, több százszor kéne fordulnia. Fizikailag nem megy.
2014. dec. 6. 21:46
 24/35 A kérdező kommentje:
De egyébként az stimmel, hogy segg hülye a bácsi. Viszont gazdag :/
2014. dec. 6. 21:48
 25/35 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Kérdésed kezd erősen kamuszagú lenni barátom!

Ha fizikailag nem megy, akkor az nagyon sok pénz, de akkor

a: lesz. arja, hogy bukik rajta egy keveset

b: mégsem olyan ostoba, mint ahogyan lefested.


A másik. Egy köteg 20000 Ft-os, az 2 millió, és igen kicsi helyet foglal. Vagyis a fizikai része már megint bukott.


A harmadik: ideje lesz a cserére, mert egy ilyen pénzcserénél éveket hagynak. Csak példának mondom, hogy 2002 óta van euró, de a német bankba még most is mehetsz márkát váltani.

2014. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Félreértettél. 1 szatyorban biztos elfér az egész. Ezt mondtam de több százszor veszel ki a szatyorból, ha félmilliónként viszed külön-külön.
2014. dec. 6. 21:56
 27/35 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem világos, hogy te miért nevezted "szatyor pénznek" a félmilliót. Hiszen az egy borítékban elfér.
2014. dec. 6. 21:57
 28/35 A kérdező kommentje:
Fizikai képtelenségnek azt neveztem, hogy bárhová is több százszor elmenjünk. Évek alatt sem megyünk több százszor sehova.
2014. dec. 6. 21:59
 29/35 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
A szatyor pénz képletes volt.
2014. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Max. akkor mész el több százszor munkaidőben/bankidőben valahová, ha te magad azt teljes munkaidődben csinálod 1-2 évig. Így tippelek.
2014. dec. 6. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!