Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magán emberként is be kell...

Magán emberként is be kell menni a bankba valamiről nyilatkozni, hogy dec,31-én ne zárolják a számlát? Vagy csak a cégeknek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Miért zárolnák????
2014. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
1: megint pénzmosás elleni hisztéria van, nem tudsz róla?
2014. dec. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
?
2014. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

"Amennyiben a nyilatkozat 2014. december 31. napjáig nem érkezik meg, a bank a Pmt 42.§ alapján köteles az érintett ügyfél ügyleti megbízásainak teljesítését megtagadni, és a további megbízások teljesítését a nyilatkozat megtételétől függővé tenni."


Alapvetően vállalkozások és szervezetek részére írták elő megint ezt az okosságot, de úgy tudom önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári tagoknak is újra nyilatkoznia kell, hogy a legutóbbi nyilatkozatuk óta továbbra sem pénzelnek terrorista szervezeteket és nem mossák a pénzüket.

2014. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell. Én is kaptam a bankomtól levelet, és a kiegészítő nyugdíjpénztáramtól is.
2014. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!