Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egy 16 éves gyerek nyit...

MachuPichu kérdése:

Ha egy 16 éves gyerek nyit egy diákszámlát, akkor ő tudja azt használni sportfogadási oldalakon?

Figyelt kérdés
Van egy diákszámlám, és a BET 365-re szeretnék regisztrálni a diákszámlámmal, az lehetséges lenne valahogy? Persze használnám is sportfogadása.

2014. dec. 26. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hazárdírozz ilyenekkel. Volt egy fiatalkorú srác talán az USA-ba. Valami elég tetemes összeget nyert online pókeren. Mikor ki akarta venni a pénzt, valahogy kiderült hogy fiatalkorú, és az egész nyereményét vissza vette az oldal. Mellesleg teljesen jogosan, mivel nem tartotta be az oldalon előírt szabályzatot.
2014. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Diákszámlát tudsz nyitni. De a szerencse játék 18+ -os. Ha kiderül, hogy nem vagy annyi, akkor nem kapsz semmit, ahogy az 1-es írta.
2014. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elviekben igen, ha hazudsz az oldalon. De ahogy írták is: ha ez kibukik, akkor a cég zárolja, vagy akár meg is szüntetheti a sportfogadási fiókodat és akkor amíg 18 nem leszel, nem nyúlhatsz hozzá....vagy rosszabb esetben soha többé.

Viszont azt elképzelhetőnek tartom, hogy a bank bizonyos népszerűbb számlaszámokra letiltja az utalás lehetőségét egy diáklszámlánál, bár ebben nem vagyok annyira otthon.

2014. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Persze lehet, csak más ember személyiét kell hogy használd ha ki akarod venni a pénzt. A számládat meg nem fogják leellenorizni!

A többiekkel ellentétben nekem más a véleményem: Teljesen jó hogy ilyen korban kipróbálod a szerencsejátékot, mert inkább most bukj mint késobb. Én is átmentem ezen és most építobb dolgokba fektetem a pénzemet, amelyek nem kis hasznot hoznak.

Igazából te nem magáért a játékért fizetnél hanem az izgalomért amelyet az okoz. Egy egyszeru egyenlettel le lehet írni a "mindíg a bank visz mindent" szabályt de ha nagyon nagyon nagy a kisértés akkor próbáld ki, mert ismétlem: Inkább most bukjál mint késobb amikor családod lesz!!!

2014. dec. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
3-asnak meg információ: Ilyen nincs! A banknak nem érdeke és nem is áll jogában bármely számlára történo átutalást megakadályozni! A banknak semmi köze ehhez, a téma csakis a fogadóirodára (bet365) tartozik meg az ügyfélre (ki'gyerek).
2014. dec. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Apropó bet365, a közelmúltban olvastam egy kérdést amiben arról sírt az illető, hogy az oldal baszta kifizetni. Amiben semmi meg lepő nincs. Nem véletlen tiltatta le az FBI is és nem véletlen nem működik csomó országban. Egy hatalmas adócsaló bűnszervezet a bet365. Tudom ez már nagyon off, de jobb ha tudod.
2014. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os butaságot beszél.Ja ,mert állandóan vesztesz, és nem te vagy a hunyó ?
2014. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

De azt nem lehet megcsinálni, hogy én szülő tudtával játszom szerencsejátékot, persze kis téttel, neten sem hazárdíroznék több 10 ezerrel. Viszont ugye a diákszámlán van egy társtulajdonos, aki a szülő, és ha az ő nevében vesszük le a pénzt, az lehetséges?

2014. dec. 27. 13:24
 10/14 anonim ***** válasza:
A szülők törvénysértést követnek el, ha engedik számodra a szerencsejátékot. Gondolom a többit már kitalálod...
2014. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!