Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék információt kérni a...

Szeretnék információt kérni a paxum (online payment) nevű oldal működéséről?

Figyelt kérdés
SAjnos nem vagyok perfect angolból ezért egy kicsit bizonytalan vagyok. Főként arra lennék kiváncsi, hogyan tudnék hozzájutni(Magyarországon) a pénzemhez, amit a paxum számlámra utalnának. Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 8. 10:38
 1/2 anonim válasza:

Látom, jó régi a kérdésed, de amúgy pofon egyszerű. Többféle módon juthatsz hozzá, ha már hitelesítve van az accountod. (Személyi igazolvány és lakcímkártya kell hozzá beszkennelve). Akkor már le tudod kérni csekken a pénzt, ami úgy 2-5 hét alatt ér ide, hála a Magyar Posta fejvesztett rohanásának. Én eddig még csak dollárban kértem/kaptam, amit az OTP-ben hiszti nélkül beváltanak, pikk-pakk, aktuális napi középárfolyamon.


Lekérheted közvetlen bankszámlára is, ha hitelesíted. Ehhez fel kell tölteni a beszkennelt bankkártyád, plusz egy nyomtatványt lehet letölteni a PAXUM oldaláról, amit kitöltesz, beszkenneled és szintén feltöltöd. Ez után egy jelképes, pár centes összeget levonnak az adott számláról és kész is, hitelesítve vagy. Oda kérheted bármikor a pénzt. Egy dolog, amit jó tudni, és nem várni rá fél évig, mint én... hogy ne Ft számlát, hanem EUR alapú bankszámlát tudsz csak hitelesíteni, mert Ft-ban nem tudnak utalni. Az Unicreditnél ingyen tudsz nyitni EUR bankszámlát, és filléres a fenntartása.


A harmadik alternatíva, a PAXUM bankkártya. Ez 55$ első alkalommal, utána évente kell ugyanennyi éves díjat fizetni. Bárhol tudsz vele fizetni, ahol eddig fizettél és bármelyik automatánál tudsz Ft-ot is levenni, közvetlen a PAXUM-tól. A bibije csak az, hogy mindenért fizetni kell, még a vásárlásért is 1$ alap, plusz valamennyi ezrelék jutalék a díj, amit levonnak.

2015. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jules3 válasza:
Nem lesz draga havi egyszer levenni a paxum kartyarol a fizetesem?
2021. jan. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!