Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ebay-ról rendelni?

Hogy lehet ebay-ról rendelni?

Figyelt kérdés
Segítség kéne hogy tudnék rendelni az ebay-ról van-e magyar oldaluk és ha igen akkor kérnék egy linket is köszi :)

2014. júl. 13. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanezt a kérdést írd be ide az oldalra!


Máskor, ha van valamilyen kérdésed először próbálj meg utána keresni. Ezzel magadnak is és másoknak is időt nyersz!


Ez már a 100-dik ilyen kérdés :(

2014. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jólvan akk te tedd azt de ha csak ennyit tudsz írni akk ink ne válaszolj!
2014. júl. 18. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Segitenék nagyon szivesen...de ezzel a kérdéssel tényleg tele az oldal.

Olvasd el ott kapott válaszokat és ha nem tudsz valamit még akkor sem...akkor kérdezz.

2014. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

szerintem hanyagold az ebay-t...

bár ez az én személyes véleményem, lehet, hogy más teljesen megvan vele elégedve.

Én 3 hónapja rendeltem egy cipőt, úgy, ahogy kell. Úgy tűnt, minden rendben, hozzák a megrendelt terméket pár héten belül.

Eltelt negyed év, cipő sehol. A pénzt persze azonnal levették. Természetesen azóta is nyomozunk mindenkinél, akinél lehet (ebbe beletartozik az ebay is, aki még reagálásra sem méltatott. Azt sem írta vissza, hogy ezt ők nem tudják megoldani, írjak xy-nak...), hogy vissza kapjuk a kifizetett termék árát.

Ez utáni "kalandom" megélése után azt ajánlom inkább magyar oldalakról rendelj, és ne utalj előre semmit.

2014. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A paypal sem csinált semmit?

Mert ha nem kapod meg a terméket akkor onnan visszatudod kérni a pénzt..(Én is vissza kaptam mindig ha nem kaptam a terméket)

Illetve az ebaynek is szoktam irni,Ők 1 hetet még várnak...ha akkor sem kapom meg a terméket akkor automatikusan vissza utalják.

Már 100x rendeltem de eddig pénzt sosem buktam!

2014. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :-)
2014. júl. 21. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Fenéket. 4es válaszoló nem tud angolul, az ebay MINDIG DE MINDIG ír vissza, az eladó is (na itt lehet probléma) de az ebay-jel soha! Ezért jó az oldal, hogy megvéd. Tanulni kell angolul és ennyi a titka.
2014. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sajnos nem ír vissza, és tudunk angolul ;)

Most már a kedves bankkal levelezne, ha válaszolna, de még a szerinted "angolul nem tudóknak" sem válaszol

És ismételten egy előítéletes ember.

2014. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs magyar oldala az ebaynek :)

én erről szoktam vásárolni: www.ebay.co.uk


és hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak itt van 1 videó ha ezt követed sikerülni fog a regisztráció ebayre és paypalra is.Onnantól könnyen vásárolsz már.

Bár a kiscsaj engem picit idegesit :) mármint ahogy beszél.


http://www.youtube.com/watch?v=anX-8t7kqKk

2014. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!