Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha visszamondtam egy rendelést...

Ha visszamondtam egy rendelést amazonról, és refundolnak, azt hogyan találom majd meg az OTP kártyán ill. hogyan látom OTPdirekten?

Figyelt kérdés
Volt egy rendelésem, ami valamiért cancelled lett, kaptam e-mailt hogy 1-2 business napon belül kapom a refund-ot (visszatérítés), a 2. business nap ma volt és még mindig semmi, vagy csak én nem látom otpdirektben? esetleg ha dollárt küldenek hogy találom meg? a választ előre is köszönöm sokat segítenétek :)

2015. jan. 8. 23:18
 1/2 anonim válasza:
szia én ugyanígy vagyok mi lett neked a vége? igaz én fontból várom összes és van is egy zárolt összeg...neked a magyar bank zárolta vagy mi lett avége?
2015. jan. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha bárki hasonló esetbe kerülne, a bank rendeléskor még nem veszi le a pénzt csak úgymond lezárolja (láthatatlanná, hozzáférhetetlenné) teszi és előkészíti utalásra, ilyenkor ugyanúgy rajta marad a pénz a kártyán ha visszamondod a rendelést csak azthiszem otp-nél 20 napot kell várni mire újra feloldják, de nem veszett el minden rendben volt :)
2016. jún. 28. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!