Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H e-bank sikertelen belépés....

K&H e-bank sikertelen belépés. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy MasterCard kártyám, illetve egy e-bank fiókom, jelszóval és felhasználónévvel. Már többször is használtam, most viszont be akartam lépni, mert nem tudok online utalást véghez vinni anélkül, hogy engedélyezzel valami MasterCard secure szolgáltatást biztonsági okokból. Azt írja ki belépéskor, hogy: "Hiba a szolgáltatás igénybevételekor.A kiválasztott azonosítási mód az Ön számára nem érhető el.A Felhasználónévvel való belépést engedélyezheti chipkártyás azonosítás módban belépve, az "Ügyintézés" menüpontban."

Megpróbáltam a chipkártyás belépést is, mivel van chipkártya olvasóm, de valamiért nem tudja beolvasni a kártyámat. Nem hinném, hogy rossz a kártya, mert nem rég vettem ki pénzt. A számla is működik, mivel utaltak rá lóvét. Tanácstalan vagyok, hogy mit kéne csinálni. Nem rohanok rögtön a bankba, mert most olyan városban vagyok ahol nincs k&h. Szerintetek mi lehet a probléma?

Eddig nem fordult elő ilyen. Arra is gondoltam, hogy az e-bank hibázik, de már 3 napja nem tudok belépni.



2015. jan. 10. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A chipkártyás belépéshez nem a bankkártyád kell (amivel a pénzt vetted fel), hanem netbank kártya (teljesen máshogy néz ki, mint a bankkártyád)
2015. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van, erre is gondoltam már. És ezt tudok igényelni ha bemegyek a bankhoz? ennek van valami költsége?
2015. jan. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!