Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a Lloyds banknál minusz...

Ha a Lloyds banknál minusz 50font a limitem akkor ha pl minusz 40-ig Elmegyek akkor az nem kamatozik mínuszban igaz?

Figyelt kérdés
Jartam mar úgy, hogy lementem minusz ötvenre viszont nem számoltam a pénzfelvételi díjjal így átléptem az ötvenes limitet. Viszont ha nem lépi át az ötvenet akkor nem fog kamatozni így az ötven alá süllyedni igaz? Vagy ha már mínuszban van akkor azt idővel követelni fogják? Már haza költöztem és azért hagytam meg ha a jövőben bármikor szükséges lenne rá akkor ott legyen. Van rajta húsz fönt összesen de vagy ötvenet ki tudnék venni az most jol jönne. Előre is köszönöm

2015. jan. 20. 09:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!