Ricsi15hun kérdése:

Paypal-on, hogy tudom az eurot áttenni forintba? KÉP LENT!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég lett Paypal fiókom! Nem tudom, hogy kell kezelni! Egy emberrel üzleteltem a Steamon-on tárgyakat adtam neki, ő meg pénzt. Ezt, innen, hogy tudom kivenni? Forintba rakni? Mert az tudom, hogy hogy lehet kivenni, de csak forintban vehetek ki, szóval át kéne váltani nem? Segítsetek kérlek! Köszönöm előre is a válaszokat!


KÉP: [link]



2015. jan. 29. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

"Currency converter" itt átválthatod.

Másik lehetőség, hogy az eurót kikéred bankszámlára és amikor megérkezik, a bankod automatikusan átváltja forintra.

2015. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze mindezt 21 nap múlva, ha jóvá lesz írva az egyenlegeden is...
2015. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs pénz a paypal számládon. Ott írja hogy balance 0 huf.

Ha érkezett rá pénz akkor lehet, hogy már rögtön továbbította a paypal a bankszámládra így ott meg kell jelennie 2-3 munkanapon belül. Viszont ezt a marked as paid opciót még nem láttam, szerintem nézz utána a neten.

2015. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Először is igazolni kellene az üzleti számládat, ott írja, hogy nincs hitelesítve addig te innét nem fogsz pénzt látni.
2015. jan. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valóban nincs mit kivenned, mert az a két tétel (100 és 125 euro) nem bevétel, hanem követelés (feléd benyújtott számla)

A business account létrehozása felesleges volt szerintem. Egy sima premier elég lett volna.

2015. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Request Money gomb az mire jó?
2015. márc. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A Request Money gomb az mire jó?"

Pénzt kérni valakitől.

2015. márc. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valakitöl, hanem a Pay Pal kontórol átutalsz egy összeget a bankszámládra ahonnad bármikor vehetsz ki pénzt. Mert a Pay Pal-nak nincsen bankja.
2015. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!