Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cib banknál hogy működik ez a...

Cib banknál hogy működik ez a társkártya dolog? Ha egy számlához van akkor is tudnak nekem utalni?

Figyelt kérdés

Van egy társkártyám édesapám számlájához. Szeretnének nekem utalni. Meg lehet csinálni, hogy ha utalnak az egyből az én kártyámra jöjjön és ne neki? Mert amit a kártya kiküldésekor kaptam papírt ott ugyanaz a giro számlaszám van feltüntetve, mint ami édesapámé, de mindenképp nekem kéne, hogy megjöjjön az utalás. Beszélni sajnos nem tudok vele, mert már fél éve nem beszélünk, gyerektartás miatt van még mindig ez a kártyám.

Előre is köszönöm a hasznos információkat! :)



2015. febr. 4. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, a penzt a szamlara utaljak, nem a kartyara, es mindket kartya ugyanahhoz a szamlahoz van kotve. Nyiss sajat szamlat.
2015. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megadhatod azt a számlaszámot és akkor arra a közös számlátokra fog menni a pénzt, amit azután bármelyikőtök le tud venni.


Vagy nyithatsz saját számlát.

2015. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!