Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha német számláról utalnak...

Ha német számláról utalnak magyar bank számlára mennyit vonnak le?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Bankok és összeg függvénye. 2-csillagos ég.
2015. febr. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pontos választ nem tudok adni, mint írták, bank és összeg függvénye. De pont valamelyik nap utaltak nekem német számláról. Előtte bementem a bankba megkérdezni, hogy hogyan működik, mert azt sem tudtam, hogy ilyet lehet-e vagy kell hozzá deviza. Mint megtudtam, nem szükséges, sima számlára is utalhatnak eurót németről, de akkor automatikusan forintba váltja, szóval én forintként kapom már meg. Van valamennyi összeg, amit levonnak, de ezt alapvetően attól vonják le, aki küldi, kivéve, ha ő külön kéri, hogy onnan vonják le, ahová utal pénzt. Szerintem az én esetemben tőle vontak le, de őszintén szólva nem tudom. Viszont a szokásos havi költség és jutaléknál 616 forintot vontak le, amit kicsit sokallok, máskor ez 100 forint alatt van, szóval lehet, hogy mégis tőlem vonták le?! Nem tudom. Szerintem a legjobban akkor jársz, ha megkérdezed a bankban.
2015. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!