Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Devizahitelek elszámoltatása,...

M3 kérdése:

Devizahitelek elszámoltatása, de mi van akkor ha nekem a PLANET LEASING Zrt. -nél volt autóhitelem ami már felszámolás alatt van? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szerintem nem csak én vagyok ebben a cipőben és nagyon kiváncsi lennék ha megosztanátok a véleményetek! Köszi a válaszokat..

2015. febr. 15. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
leasing és a hitel két külön dolog
2015. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hitelt bank nyújthat. Neked lízingszerződésed volt. Két különböző dolog.
2015. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak lesz egy jogutód.
2015. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sivatai Banya válasza:

Ma kaptam meg a levelet.

"D" kategoriás követelő lévén kevés esély van arra ,hogy pénzt kapjunk.

Ez nem lízig volt ,mert a szerződésben autó vásárlási hitel volt.

2015. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is megérkezett hasonló szöveggel. Felhívtam őket, állítólag esély sincs arra, hogy 15 napon belül fizessenek. Akkor mit kellene tennem? Próbáltam normális hangnemben beszélni velük de kíváncsi lennék, hol van a több millió forint amit befizettem nekik. Annak csak a töredékét számolták ki, de az is jól jönne most mint mindenkinek. Így is szép hasznuk volt rajtam/rajtunk.
2015. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 KisBodo válasza:
Szintén hiteles vagyok, kértem részletes elszámolást. A két levélben nem egyeztek a számok.Hazudnak mint a vízfolyás. A Psfn szerint majd akkor kapunk vissza egy kis aprót ha véget ért a felszámolás.
2015. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az elszámoló levél megérkezését követően mit kell tenni? Találtam egy nyilatkozatot a kifizetés kéréséről itt: [link]

Második letölthető dokumentum.


Tök jó, hogy a levélben nem írtak semmit.

2015. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Atina11 válasza:

Kedves Kérdező és Hozzá szólók!

Szeretném meg kérdezni, hogy mi lett a P.L.Zrt. Lízing, ill. hitelekkel. Ugyanis 14 év után, 5 év csend, bár ök állítják, hogy küldtek leveleket,melyek nem lettek átvéve... De mivel folyamatosan, pótbeadványoznak, manipulált íratokkal. Nem lepett meg ez sem. 1.fokon nyertem, fellebeztek. 2 millt vettem fel amit 7 évig keményen fizettem is. A kocsi vét.ára 3. 670000volt, most anyukámtól követelnek,3.800000 mondván, hogy kezességet vállalt. Nem vállalt! Nem is kellet, mert volt nagy önrészem és jó bejelentett munkáltatóim. Szó nem volt kezesről. Anyu lett az üzenben tartó, tehát az adatok adottak voltak. Kértünk írás szakértői véleményt, mert hamis az aláírás is. Persze nekik van pénz ügyvédre, nekünk nincs. Nagyon hálás lennék ha tudnátok segíteni.

Előre is köszönöm szépen!

2021. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!