Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet bármi hátrányom, ha nem...

Lehet bármi hátrányom, ha nem aktiválom a Budapest Bank által kiadott Tesci vásárlási/hitelkártyát?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy dolgot a Tescoban 10 havi kamatmentes hitelre.Természetesen a sorok között elrejtettek szerint "igényeltem" egy Budapest bankos hitelkártyát is, amire nincs szükségem.

2015. márc. 2. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem aktiválod, vágd ketté, dobd ki a kukába.

Annak nézz utána, hogy mennyi és milyen feltételekkel terhelődik az éves kártyadíj.

A legegyszerűbb az lenne, ha felhívnád a telebankot és ott járnál utána vagy a honlapon a hirdetményben.

2015. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ráadásul kiderült, hogy vásárolt áru értéke hitelkártya tartozás lett és "kértem" a tartozásom Részletformáló hiteltartozássá történő alakítását. Erről csak sejtem, hogy mi lehet.

Persze magamnak köszönhetem, mert nem olvastam át a 3 oldalas apró betűs szöveget.

Mi ez a Részletformáló baromság?

2015. márc. 2. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is igy vettünk a gyereknek tvt mikor 0% thm volt.Akkor azt mondta a hölgy,hogy mikor ki lesz fizetve,utánna 1 hónap van hogy visszamind,különben aktiválódik,és kell fizetni utanna a kartya dijat stb..
2015. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!