Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerdán utaltam OTPből CIBbe,...

Szerdán utaltam OTPből CIBbe, létezik, hogy még most sem ment át a pénz?

Figyelt kérdés
Múlthét szerdán utaltam, most írtam a vevőnek, hogy megjött e a pénz (ma hétfőn) de aztmondja h nem? Van értelme várni?
2015. márc. 9. 14:33
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Mit adtál el, amiért még te fizetsz a vevőnek? Hacsak nem rossz számlaszámot adtál meg (vagy kaptál meg), már bőven oda kellett érnie. Ha a vevő (gondolom: "eladó") szerint nincs ott, akkor akkor csatlakozz az előreutalással átvertek igen népes táborába.
2015. márc. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen elírtam bocs, eladó nem vevő. szerencsére csak 3000ft de 3ezerrel se lopjanak meg...
2015. márc. 9. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyeztessetek számlaszámot, és ha stimmel, vagyis jó helyre utaltál, akkor feljelentheted, de előtte azért szólj neki róla. Igen, ilyen kevés összegért is feljelentheted, hiszen ezek az emberek azt hiszik, hogy ennyiért úgysem megy senki a rendőrségre, ezért csinálják nyugodtan tovább a csalást.
2015. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!