Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A media markba szeretnék...

A media markba szeretnék hitelre elvinni telefont akkor?

Figyelt kérdés
18éves vagyok és érkezik havonta 26.800ft családi pótlék a bankkártyámra ezáltal tudok hitelt igényelni és ugy elvinni a telefont mert azt olvastam hogy 36hónapig kell fizetni 9900ft-ot! tehát igy igényelhetem a hitelt a telefonra?

2015. márc. 9. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy eltennéd, inkább elcseszed hitelre egy hülyeségre... amúgy nem kaphatsz hitelt családi pótlékra.
2015. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ilyenbe szerintem ne menj bele, csak lehúznak.

Inkább kérj kölcsön ismerőstől, baráttól.

2015. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szamolj mar utana te szerencsetlen, hogy mennyi penz az... Egy teljes evnyi csaladi potlekot eltolni egy mobilra, amit ket het mulva eltorsz, elejtesz, elveszitesz??? Mibol fizetned a szamlat?


Ne sertodj meg, de nem allami gondozott vagy? Ok szoktak ennyire lehetetlenul keptelenek lenni a penzzel valo banasra...

2015. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azert ez tulzas xd nem csak a csaladi ami jovdelem a csaladba csak a csaladi felesleges akkor mar ha kapom menjen el valamire
2015. márc. 9. 22:18
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A csaladi 'felesleges'??? Mondanam hogy dogolj meg, de kitiltanak innen.
2015. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat na valakinek nem az de nekem felesleges
2015. márc. 15. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért felesleges? Mondd már el kérlek. Miért felesleges a pénz? Add nekem inkább. Nekem jól jönne.
2015. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nyilván nem szószerint felesleges de megvan mindenem nem akarok nagy képű lenni! de ezt a telefont nem veszik meg a szuleim mert 330ezer ft és lehetőség van erre hogy törleszem 9900ft-al de mivel kapom a csaladit igy törleszteném azzal
2015. márc. 15. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

De nem törlesztheted, mert nincs saját kereseted. A hitelekhez nézik a hitelképességet.

1. mi van ha nem tudod fizetni, mi a biztosítékod arra, hogy ők megkapják a pénzüket

2. mennyi a havi jövedelmed, ki tudod-e csengetni a törlesztőrészleteket elmaradás nélkül

3. munkáltatói igazolás kell stb...


ez nem így megy, hogy van 26ezer forint jövedelmed, és annak a felét te úgy gondolod hogy fel tudod áldozni a hiteltörlesztőre. A hitelt adó bank/cég a saját érdekeit nézi, azt nézi, hogy hitelképes vagy-e hosszútávon (36 hónapig), és van-e biztos jövedelmed. Neked nincs, úgyhogy ennyi.

2015. márc. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!